O firmie

Nowy kontrakt to często nowe wyzwanie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i elastycznie. Specyfika branży, cele Klienta czy działania konkurencji to wszystko musi zostać uwzględnione, aby na końcu osiągnąć zamierzony efekt.

Bo, sukces naszych Klientów jest naszym sukcesem. Unikalne projekty to możliwe nieprzewidziane sytuacje pojawiające się po drodze. Dzięki umiejętnościom i doświadczeniu naszego zespołu każda z nich jest sprawnie rozwiązywana. Aby końcowy efekt był zgodny z oczekiwaniami Klienta.

Nie tylko w momencie zakończenia projektu, ale przez długi okres użytkowania. Szczególną wagą przykładamy do niezawodność naszych produktów.

Dlatego inwestujemy we własny Dział Rozwoju. Zatrudniamy wykwalifikowanych informatyków, inżynierów, elektryków, elektroników a także instalatorów, przez co jesteśmy w stanie wykonać powierzone nam zadania samodzielnie i profesjonalnie. Wysoko wyspecjalizowana i doświadczona kadra gwarantuje nie tylko wysoką jakość, ale również innowacyjność.

Dzięki niej opracowaliśmy wiele nowatorskich produktów: Mobilne Centrum Monitoringu, Inspektor Kasowy, Systemy Transmisji Sygnałów Wideo i Audio Kablem Symetrycznym Parowym, System Ochrony Obiektów Liniowych PAG Secure, Ticket Manager stworzone przez nas i firmowane naszym logo, na trwałe zaistniały na wielu rynkach.

Firma realizuje projekty w branżach: informatycznej, telekomunikacyjnej, elektroniki, automatyki, elektrotechniki i energetyki. Zajmujemy się opracowywaniem koncepcji, projektowaniem, realizowaniem oraz nadzorem i serwisem wprowadzonych rozwiązań. Niezależnie od tego co robimy zawsze postępujemy zgodnie z powyższymi zasadami.